Adelina provokon burrin në publik, shikoni çfarë i bën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Adelina provokon burrin në publik, shikoni çfarë i bën

15:11 | 20 Janar 2019

Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që u bë njohur për publikun që në daljen e parë në skenë.

Ajo ka qenë përherë e përfolur në publik, e sidomos këtyre viteve kur ajo pranoi lidhjen me avokatin maqedonas 50 vjeçar, e me të cilin ka tani një djalë, përcjell ORAinfo.

Adelina tani është tejet aktive në rrjete sociale, dhe pothuajse çdo ditë bën postime të ndryshme nga jeta e saj.

Ajo dhe burri i saj tani po qëndrojnë në pushime bashkë dhe nga atje Adelina ka postuar foto të ndryshme.

Mirëpo, ajo që ka tërhequr më së shumti vëmendjen e publikut është fotoja në të cilën Adelina e provokon burrin duke ia vënë këmbën mbi këmbët e tij./ORAinfo/

Komento: