Adelina publikon foto me burin e saj 50-vjeçar, por pse po e fshehë fytyrën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Adelina publikon foto me burin e saj 50-vjeçar, por pse po e fshehë fytyrën

14:02 | 18 Janar 2019

Këngëtarja shqiptare nga Shkupi Adelina Tahiri është nga këngëtaret me të komentuara .

Ajo nga lidhja e saj me burrin 50 vjeçar ka një djalë, Jonin, përcjell ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjete sociale dhe sot ka publikur një foto ku shfaqet në krahët e burrit të saj.

Të veshur në mënyrë sportive ata kanë befasuar me veprimin e tyre duke fshehur fytyrat./ORAinfo/

Komento: