Adelina publikon foto nga shtrati me djalin, burri i saj merr vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Adelina publikon foto nga shtrati me djalin, burri i saj merr vëmendjen

10:08 | 16 Shkurt 2019

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, Adelina Tahiri është ndër këngëtaret me të përfoluar të show bizit.

Kjo pasi ajo u martuar me milionerin nga Maqedonia, i cili është shumë më i moshuar.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme, përcjell ORAinfo.

Adelina sot e ka nisur ditën duke postuar një foto nga shtrati me djalin dhe burrin e saj.

Derisa fokusi në foto ishte djali i saj Joni, por vëmendjen e ka marrë burri i saj i cili shfaqet shumë serioz në foto. /ORAinfo/

Komento: