Adelina Tahiri zbulon këtë talent të burri të saj 50 vjeçar

19:23 | 07 Janar 2019

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, Adelina Tahiri është ndër këngëtaret më të dashura dhe më të përfolura.

Ajo tashmë është bërë nënë dhe po del të jetë shumë e përfolur, kjo edhe për shkak të martesës më milonerin 50 vjeçar nga Maqedonia, shkruan ORAinfo.

E për dallim nga fillimet e para të lidhjes, atëherë kur pranoi kritika të shumta pse po e merr burrin shumë më të vjetër, sot Adelina po publikon shpesh foto të tij dhe me të bashkë.

Së fundmi ajo e ka zbuluar madje një talent të fshehur të burrit milioner, e që është përdorimi i instrumentit të pianos.

‘’Dashuria ime’’, ka shkruar ajo pranë postimit.

Shikoni videon si i bie ai pianos.

Komento: