Adelines i thonë, “pasi tani bërë para mere djalin dhe ik nga 50 vjeçari” – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Adelines i thonë, “pasi tani bërë para mere djalin dhe ik nga 50 vjeçari”

22:10 | 16 Shkurt 2019

Martesa e Adelinës me biznesmenin 50 vjeçar po vazhdon të komentohet.

Ndonëse mes diskutimesh pa fund rreth jetës së saj private, Adelina Tahiri po e shijon jetën dhe ka vendosur që ta injoroj vorbullën e fjalëve ku kohë pas kohe emri i saj përfshihet, shkruan “Kosovarja”.

Karriera e saj muzikore nisi herët dhe sukseset nuk i munguan.

Ndonëse nuk dihet shumë rreth të kaluarës së bukuroshes, fjalë e spekulime ka pasur.

Komento: