Adonisi i mbanë në shpinë Tarën e Kaiën, shikoni reagimin e Teutës

23:09 | 11 Janar 2019

Teuta Krasniqi përveçse një aktore që shquhet për talentin e lindur, ajo shquhet edhe për bukurinë që ka.

Një femër që u citua shpesh për bukuri, Teuta preferon që në të shumtën e herëve të shfaqet natyrale, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar disa pamje ku shihet Adonisi duke i mbajtur në shpinë Tarën dhe Kaiën.

Ata duken një familje me të vërtetë shumë e lumtur./ORAinfo/

Komento: