Adonisi jashtë vendit e Teuta iu ‘befason’ me postimin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Adonisi jashtë vendit e Teuta iu ‘befason’ me postimin

12:23 | 25 Janar 2019

Teuta Krasniqi është një ndër aktoret më të suksesshme dhe më të pëlqyera shqiptare.

Viteve të fundit ajo ka qenë shumë e komentuar në media e në publik sidomos për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Tani, ajo është e martuar për të dytën herë dhe ka dy vajza nga të dyja martesat.

Ndonëse është nënë tejet e përkushtuar, Teuta është tejet aktive në rrjetet e saj sociale e sidomos në Instagram.

E sot, burri i saj Adonisi është nisur për në udhëtim jashtë vendit, e Teuta ka postuar një foto provocative në Instastory./ORAinfo/

Komento: