Adonisi një burrë kaq i përkushtuar në shtëpi, shikoni çfarë ka bërë sot – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Adonisi një burrë kaq i përkushtuar në shtëpi, shikoni çfarë ka bërë sot

15:38 | 15 Shkurt 2019

Teuta Krasniqi përveçse një aktore që shquhet për talentin e lindur, ajo shquhet edhe për bukurinë që ka.

Ajo është edhe një ndër më të përfolurat e publikut sidomos për jetën e saj private.

Teuta tani është e martuar për herë të dytë dhe ka dy vajza nga të dyja martesat.

Sot, burri i saj ka postuar video ku shihet se ka bërë kafe për vetën dhe Teutën./ORAinfo/

Komento: