Afërdita Dreshaj vjen me rrëfim prekës për babain

15:13 | 11 Janar 2019

Afërdita Dreshaj është modelja dhe këngëtarja shqiptare që u bë shumë e njohur për publikun që në daljen ë parë në skenë.

Ajo ka qenë e përfolur shumë në oublik sidomos gjatë lidhjes më vonë edhe pas ndarjes me këngëtarin, Shpat Kasapi, shkruan ORAinfo.

Afërdita tani jeton në Amerikë dhe para pak muajsh bëri një dasëm madhështore duke u martuar kështu me një burrë jo shqiptar.

Meqë është shumë aktive në rrjete sociale, ajo sot ka bërë një pyetsor në Instastory, e në një përgjigje ajo ka thënë se e babait të saj ka qenë që ajo të bëhet këngëtare./ORAinfo/

Komento: