Aferdita në pushime super-luksoze me burrin, iu ‘befason’ me veshjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Aferdita në pushime super-luksoze me burrin, iu ‘befason’ me veshjen

16:36 | 06 Shkurt 2019

Afërdita Dreshaj është ndër këngëtaret më të dashura.

Ajo njihet si një vajzë shumë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Afërdita njihet me silin e saj shumë të veçantë e që e dëshmon në çdo foto që e poston.

Këto ditë ajo ka shkuar në pushime shumë luksoze me burrin, por ajo që merr gjithë vëmendjen është veshja e saj./ORAinfo/

Komento: