Afërdita vesh fustan të shkurtë, diçka nuk shkon me të në foton e fundit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Afërdita vesh fustan të shkurtë, diçka nuk shkon me të në foton e fundit

14:43 | 07 Janar 2019

Afërdita Dreshaj vazhdon të jetë një nga femrat më të komentuara shqiptare.

Modelja dhe këngëtarja shqiptare shquhet për linjat e saj trupore, por që jo aq këndshëm duket në fotografinë e fundit.

Bukuroshja shfaqet në një fustan të shkurtër e çizme të gjata, ndërsa këmbët po i duken të shtrembëruara.

Ndryshe, ajo ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë projekte muzikor, për t’iu kushtuar martesës.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!