Afërdita vishet me komplete, do t’iu shkrijë me pamjen e saj

23:34 | 19 Janar 2019

Afërdita Dreshaj është modelja dhe këngëtarja shqiptare që u bë shumë e njohur për publikun që në daljen ë parë në skenë.

Ajo ka qenë e përfolur shumë në oublik sidomos gjatë lidhjes më vonë edhe pas ndarjes me këngëtarin, Shpat Kasapi, shkruan ORAinfo.

Afërdita tani jeton në Amerikë dhe para pak muajsh bëri një dasëm madhështore duke u martuar kështu me një burrë jo shqiptar.

Meqë është shumë aktive në rrjete sociale, ajo sot ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me komplete.

Me joshëse se kaq nuk është parë asnjëherë Afërdita. /ORAinfo/

Komento: