Afrona e do shumë gjyshen, shikoni çfarë bën për ditëlindjen e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Afrona e do shumë gjyshen, shikoni çfarë bën për ditëlindjen e saj

21:17 | 12 Shkurt 2019

Afrona Dika, ndonëse është një modele shumë e suksesshme, në publik u bë e njohur si e dashura e këngëtarit të njohur, Bleros.

Ata janë lidhur që pesë vite dhe që nga atëherë janë shumë të përfolur në publik e në media, përcjell ORAinfo.

Afrona është shumë aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë bën postime të ndryshme të jetës së saj.

Sot, ajo ka postuar një foto me të cilën uron gjyshen e saj për ditëlindje./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!