Afrona grimohet si nuse, pamja e saj iu lë gojëhapur

16:24 | 19 Janar 2019

Afrona Dika është e fejuara e këngëtarit të njohur shqiptar, Bleros.

Ata janë një ndër çiftet më të përfolura shqiptare si nga mediat ashtu edhe nga publiku, përcjell ORAinfo.

Afrona dhe Blero këta muaj janë duke I shijuar muajt e fundit si të pa martuar sepse pas pak muajsh ata do ta bëjnë një dasëm, e që e kanë paralajmëruar kohë më parë.

Sot, Afrona ka publikuar një foto ku shihet me një grim të pa parë më herët e që po duket shumë bukur./ORAinfo/

Komento: