Afrona në darë romantike me Bleron, ajo zbukurohet si kurrë më parë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Afrona në darë romantike me Bleron, ajo zbukurohet si kurrë më parë

22:38 | 13 Shkurt 2019

Blero dhe Afrona po vazhdojnë të jenë një ndër çiftet më të përfolura dhe më të pëlqyera nga publiku.

Ata janë lidhur pesë vite më parë dhe që nga atëherë janë shumë të komentuar, përcjell ORAinfo.

Që të dy janë tejet aktivë në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë postojnë foto nga jeta e tyre.

E sonte, ata duket se kanë dalë në mbrëmje, e pamja e Afronës merr gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Komento: