Afrona ‘sfidon’ të ftohtin me veshjen më të bukur ndonjëherë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Afrona ‘sfidon’ të ftohtin me veshjen më të bukur ndonjëherë

16:02 | 27 Janar 2019

Afrona Dika është e fejuara e këngëtarit të njohur shqiptar, Bleros.

Ata janë një ndër çiftet më të përfolura shqiptare si nga mediat ashtu edhe nga publiku, përcjell ORAinfo.

Afrona dhe Blero këta muaj janë duke I shijuar muajt e fundit si të pa martuar sepse pas pak muajsh ata do ta bëjnë një dasëm, e që e kanë paralajmëruar kohë më parë.

E meqë është tejet aktive në rrjete sociale, Afrona sot ka postuar një foto ku shihet e veshur me veshjen më të bukur ndonjëherë./ORAinfo/

Komento: