Afrona shfaqet rrugëve të Milanos, me fustanin e veshur do ta ‘shashtris’ Bleron

10:27 | 11 Janar 2019

Afrona Dika dhe këngëtari Blero janë tani një ndër çiftet më të përfolura të estradës.

Ata janë të fejuar dhe për pak muaj pritet të bëjnë edhe dasmën e tyre, e që është e përfolur ende pa ndodhur, përcjell ORAinfo.

Blero dhe Afrona janë shumë aktivë në rrjetet e tyre sociale, dhe pothuajse çdo ditë postojnë fotografi nga jeta e tyre.

E sot, Afrona ka postuar një fotografi në Instastory e në të cilën ajo shfaqet nga Milano. E veshur me një fustan provokues, Afrona shfaqet super joshëse. /ORAinfo/

Komento: