Agjenti i Ronaldos takohet me presidentin e Chelseas – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Agjenti i Ronaldos takohet me presidentin e Chelseas

12:17 | 03 Korrik 2022

Agjenti i Cristiano Ronaldos, Jorge Mendes, është takuar me presidentin e Chelseas, Todd Boehly, në lidhje me një transferim të mundshëm të portugezit në Londër.

Sipas asaj që bëjnë të ditur mediet në Angli, lojtari është i pakënaqur me gjendjen aktuale të Manchester United dhe, për rrjedhojë po e shqyrton seriozisht mundësinë e largimit.

“Blutë” nga Londra janë seriozisht të interesuar për të dhe mbetet të shihet në ditët në vijim se si do të përfundojë kjo çështje.

Të interesuar për Ronaldon janë edhe Napoli, Roma dhe Bayern Munich.

Komento: