Agnesa bëhet kaqurrele, poston foto me veshjen më interesante

19:59 | 09 Janar 2019

Agnesa Vuthaj është një ndër modelet më të suksesshme shqiptare e që bëri bujë në public që në vitin 2004 kur u shpall Miss Albania.

Ajo tani ka bërë edhe markën e saj të rrobave që e ka quajtur ‘Agnesa Vuthaj’, me të cilën po arrin të ketë sukses jo vetëm në Kosovë por edhe jasht kufijve kombëtarë, shkruan ORAinfo.

Agnesa tani posa është kthyer nga udhëtimi i gjatë në Nju Jork, dhe I është kthyer menjëherë punës së saj.

Sot, ajo ka publikuar një fotografi ku shihet me flokë kaçurrela dhe me një veshje shumë interesante që bie në sy kapuqi i saj./ORAinfo/

Komento: