Agnesa del me shoqëri, por çfarë po ndodh me pamjen e saj

15:27 | 23 Janar 2019

Agnesa Vuthaj është një ndër modelet më të suksesshme shqiptare e që bëri bujë në public që në vitin 2004 kur u shpall Miss Albania.

Ajo tani ka bërë edhe markën e saj të rrobave që e ka quajtur ‘Agnesa Vuthaj’, me të cilën po arrin të ketë sukses jo vetëm në Kosovë por edhe jasht kufijve kombëtarë, shkruan ORAinfo.

Agnesa është shumë aktive në rrjetet e saj sociale dhe pothuajse çdo ditë bën postime të ndryshme të jetës së saj.

E sot, ajo shihet se ka dalë me shoqëri mirëpo pamja e saj pa grim merr gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Komento: