Agnesa do të shëndoshet, shikoni çka po ha – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Agnesa do të shëndoshet, shikoni çka po ha

15:35 | 31 Janar 2019

Agnesa Vuthaj është një ndër modelet më të suksesshme shqiptare e që bëri bujë në public që në vitin 2004 kur u shpall Miss Albania.

Ajo tani ka bërë edhe markën e saj të rrobave që e ka quajtur ‘Agnesa Vuthaj’, me të cilën po arrin të ketë sukses jo vetëm në Kosovë por edhe jasht kufijve kombëtarë, shkruan ORAinfo.

Agnesa është shumë aktive në rrjetet e saj sociale dhe pothuajse çdo ditë bën postime të ndryshme të jetës së saj.

E këto ditë ajo po qëndron në Stamboll, dhe nga atje ka postuar një foto ku shihet se po ha ëmbëlsirë, e që mund ta bëj të shtojë peshë./ORAinfo/

Komento: