Agnesa niset për në udhëtim, por shikoni në çfarë gjendje publikon foto – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Agnesa niset për në udhëtim, por shikoni në çfarë gjendje publikon foto

17:59 | 03 Shkurt 2019

Agnesa Vuthaj është një ndër modelet më të përfolura dhe më të suksesshme shqiptare.

Ajo u bë e njohur për publikun që në vitin 2004 kur u shpall Miss Albania, përcjell ORAinfo.

Tani, Agnesa ka hapur një markë të veshmbathjeve për femra e që e ka quajtur, ‘Agnesa Vuthaj’.

Agnesa është tejet aktive në rrjete sociale, e sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është nisur me veturë dhe ajo çka bie në sy është pamja e saj pa grim./ORAinfo/

Komento: