Agnesa vishet me kompletet me vija, por vëmendjen e merr çanta e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Agnesa vishet me kompletet me vija, por vëmendjen e merr çanta e saj

09:39 | 23 Janar 2019

Agnesa Vuthaj është një ndër modelet më të suksesshme shqiptare e që bëri bujë në public që në vitin 2004 kur u shpall Miss Albania.

Ajo tani ka bërë edhe markën e saj të rrobave që e ka quajtur ‘Agnesa Vuthaj’, me të cilën po arrin të ketë sukses jo vetëm në Kosovë por edhe jasht kufijve kombëtarë, shkruan ORAinfo.

Agnesa tani posa është kthyer nga udhëtimi i gjatë në Nju Jork, dhe i është kthyer menjëherë punës së saj.

Por gjatë qëndrimit në Amerikë ajo ka bërë një set fotografik.

E veshur me kompelete dhe e kombinuar me çantë të kuqe, Agnesa shfaqet super joshëse rrugëve të Nju Jorkut. /ORAinfo/

Komento: