Aida Doçi ‘shashtirsë’ fansat me look-un e ri – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Aida Doçi ‘shashtirsë’ fansat me look-un e ri

13:52 | 30 Janar 2019

Aida Doҫi u bë e njohur fal këndimit ‘live’ që është mjaftë i rrallë kohëve të fundit.

Tani Aida realizon projekte të shumta të cilat gjithmonë rezultojnë të suksesshme.

Këngët e saj janë zakonisht disa balada të cilat i këndon me shumë ndjeshmëri, shkruan ORAinfo.

Ajo është mjaft aktive për fansat e saj në rrjete sociale ku së fundmi ka postuar një foto ku na tregon se ka ndryshuar look-un.

Me flokë të bardha dhe me shishka, Aidën nuk do ta njihni në imazhin e fundit. /ORAinfo/

Komento: