Ajo një super-femër, shikoni se në kënd është dashuruar Hazalli

17:15 | 22 Janar 2019

Hazall është roli që ia vulosi famën aktores më të re të kinëmatografisë turke, Alina Boz. Me këtë rol u bë e njohur edhe në publikun shqiptar ku serili në të cilin luan mblodhi pas vetes shumë shikues.

E re në moshë por ajo është temë kryesore e mediave rozë në Turqi e kjo për shkak të jetës së saj private.

Alina është dashuruar në një moshë shumë të re me djalin që ende është në lidhje. Aktorja është zbuluar për shkak të një fotografie të hershme që e ka bërë me të.

E re në aktrim dhe në dashuri, kjo është Alina.

Komento: