Aksidenti që mori jetën e tre familjarëve, Lulja bën gjestin e madh për familjen Sope – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Aksidenti që mori jetën e tre familjarëve, Lulja bën gjestin e madh për familjen Sope

09:37 | 24 Shkurt 2019

Lulja është njëra prej Motrave Mustafa, të cilat janë shumë të njohura në gjithë trojet shqiptare.

Ajo është vajza më e vogël dhe është shumë aktive, shkruan ORAinfo.

Lulja është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot përmes një postimi ajo ka shprehur ngushëllime për familjen Sope, të cilët humbën tre anëtarë në aksidentin e djeshëm./ORAinfo/

Komento: