Aktori i famshëm prish dasmën e çiftit

12:41 | 24 Janar 2019


Ylli i serive DC Comics, Jason Mamoa i cili njihet për rolin e tij te Aquaman, aksidentalisht duket të ketë marrë pjesë në dasmën e fansave të tij.

Gjatë kohës kur Katie dhe Brandon Meyers po kurorëzonin dashurinë e tyre në Oahu të Hawaiit, aktori shfaqet në prapaskenë të fotografive të dasmës dhe situata kthehet në ngjarje komike, raporton ORAinfo.

Përndryshe, Mamoa njihet si një personazh shumë i ngrohtë dhe i dashur për audiencën. /ORAinfo/

Komento: