Aktori i “O sa Mirë”, kujton me shumë dhimbje nënën e ndjerë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Aktori i “O sa Mirë”, kujton me shumë dhimbje nënën e ndjerë

14:06 | 30 Janar 2019

Nëna padyshim mbetet personi më i shtrenjët i jetës.

E Aktori Edi Kastrati me emocion e ka kujtuar nënën e ndjerë.

Aktori i njohur, Edi Kastrati, nëpërmjet publikimit të një fotografie në Facebook e ka kujtuar nënën e tij tashmë të ndjerë, kështu duke i shkruar edhe disa fjalë zemre, shkruan lajmi.net.

”Përveç Zotit dhe nënës nuk gjen vend më të sigurt për të qarë hallet e jetes. Zoti të jep zgjidhje e nëna kurajo. Mënyra më e mira për ta mbajtur gjallë kujtimin është të flasim për ata që na mungojnë”, ishin fjalët e Edit pranë fotos.

Komento: