Albani me nusen shkëlqejnë në imazhin e fundit, por Fjolla vazhdon të mbajë zi për nënën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Albani me nusen shkëlqejnë në imazhin e fundit, por Fjolla vazhdon të mbajë zi për nënën

09:16 | 06 Janar 2019

Fjolla Svirca është gruaja e këngëtarit të njohur, Alban Mehmetit.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.
Alban Mehmeti dhe gruaja e tij shkëlqejnë në imazhin e fundit 16 orë më herët 88 Çifti të lumtur pranë njëri-tjetrit Këngëtari i mirënjohur, Alban Mehmeti është i martuar me bukuroshen, Fjolla Svirca dhe tani janë prindër të dy djemve, Lurnit dhe Troit.

E edhe Fjolla falë Albanit arrin të gëzoj famë dhe të jetë pjesë e mediave rozë. Fjolla në fotografinë e fundit që ka publikuar në rrjetin social po duket shumë elegante krah burrit të saj.

Në fotografi shihet se si Fjolla ashtu edhe Albani, kishin zgjedhur të vishen me veshje elegante në një event, të cilin ata ishin të pranishëm së fundmi.

Megjithatë, Fjolla vazhdon të mos grimoset që nga koha kur humbi nënën e saj, disa muaj më parë.

Komento: