Albatriti ia kalon të gjithëve, këtë dhuratë të shtrenjtë ia bleu Egzonës sot – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Albatriti ia kalon të gjithëve, këtë dhuratë të shtrenjtë ia bleu Egzonës sot

20:40 | 14 Shkurt 2019

Egzona dhe Albatrit Muqiqi po vazhdojnë të jenë një ndër çiftet më të përfolura të estradës shqiptare.

Pothuajse çdo ngjarje në jetën e tyre bëhet lajm në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

Ata tani janë prindër të tre fëmijëve, një djali dhe dy vajzave.

Sot, në ditën e Shën Valentinit, Albatriti i dhuroi Egzonës aksesorë të markës Swarovski./ORAinfo/

Komento: