Albatriti merr një dhuratë shumë romantike, cili do të jetë reagimi i Egzonës? – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Albatriti merr një dhuratë shumë romantike, cili do të jetë reagimi i Egzonës?

00:01 | 30 Janar 2019

Egzona Muqiqi është një ndër nuset më të përfolura të estradës.

Ajo u bë e njohur pasi u bë gruaja e Albatrit Muqiqit, shkruan ORAinfo.

Ata të dy tani janë prindër të tre fëmijëve dy vajzave dhe një djali, dy binjakët të të cilët i lindi pak ditë më parë.

Por, edhe përkundër kësaj, Egzona vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Mjaftë aktiv është edhe Albatriti me postime të shumta.

E sonte ai ka treguar përmes një InstaStory se ka marr një dhuratë mjaftë të bukur.

Cili do të jetë reagimi i Egzonës për këtë!?/ORAinfo/

Komento: