Albatriti publikoi këngë të re shikoni se qfarë surprize i bëri Egzona. – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Albatriti publikoi këngë të re shikoni se qfarë surprize i bëri Egzona.

15:16 | 05 Shkurt 2019

Albatrit Muqiqi dhe bashkëshortja e tij Egzona janë një ndër çiftet më të përfolura të publikut shqiptar.

Ata janë martuar para pak vitesh dhe tani janë prindër të tre fëmijëve, përcjell ORAinfo.

Egzona është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

E sot, ajo ka publikuar një foto me të cilën e uron Albatritin për këngën e re./ORAinfo/

Komento: