Albatriti publikon dhuratat e Egzonës, do të befasoheni si i quan – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Albatriti publikon dhuratat e Egzonës, do të befasoheni si i quan

22:32 | 14 Shkurt 2019

Egzona dhe Albatrit Muqiqi po vazhdojnë të jenë një ndër çiftet më të përfolura të estradës shqiptare.

Pothuajse çdo ngjarje në jetën e tyre bëhet lajm në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

Ata tani janë prindër të tre fëmijëve, një djali dhe dy vajzave.

E binjakët që i lindi Egzona para një muaji, Albatriti po i quan ‘Valentin i dyfishtë’./ORAinfo/

Komento: