Albatriti u bë baba i binjakëve, befason me veprimin e fundit

09:13 | 21 Janar 2019

Egzona tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo është gruaja e këngëtarit të njohur kosovar, Albatrit Muqiqi, shkruan ORAinfo.

Si nusja e një familje të njohur, tashmë ka një numër të madh të ndjekësve, ku është shumë aktive.

Ditë më parë, ajo dhe Albatriti u bënë prindër të dy binjakëve, një djalë dhe një vajzë.

E pas kësaj, Albatriti publikoi një foto me babain e tij, në të cilën shkruan: ” Gjithmonë pozitiv / të dua”.

Duket se bërja baba për herë të dytë, e ka bërë Albatritin më të ndjeshëm./ORAinfo/

Komento: