Albëria tregon se si i kishte raportet me kunatat, në kohën kur ishte e martuar

22:51 | 12 Janar 2019

Këngëtarja kosovare, Albërie Hadërgjonaj ëshë ndër këngëtaret me të pëlqyera në vend.

Krahas muzikës, Albëria shfaqet shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku bën pastime të ndyshme për fansat e saj, përcjell ORAinfo.

Ajo vazhdimisht publikon foto dhe video duke u shfaqet goxha provokuese. Edhe pse është bërë gjyshe, Albëria duket si një vazjë 20 vjeçare.

Sonte Albëria ka qenë e ftuar në emisionin “Oxygen”, ku ka folur edhe për raportet me kunatat, me të cilat thotë se ka kaluar mirë, madje edhe kanë bërë mundje dore./ORAinfo/

Komento: