Albërie Hadërgjonaj ndryshon look-un, nuk do ta njihni – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Albërie Hadërgjonaj ndryshon look-un, nuk do ta njihni

14:32 | 06 Shkurt 2019

Këngëtarja kosovare, Albërie Hadërgjonaj ëshë ndër këngëtaret me të pëlqyera në vend.

Krahas muzikës, Albëria shfaqet shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku bën pastime të ndyshme për fansat e saj, përcjell ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë çdo herë në top-formë, dhe së fundi shihet se Albëria ka vendosur të ndryshojë dukjen dukë bëre kështu floket e kuqe./ORAinfo/

Komento: