Almeda kthehet në Shqipëri, ia bën gjyshit surprizën më të bukur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Almeda kthehet në Shqipëri, ia bën gjyshit surprizën më të bukur

14:58 | 24 Janar 2019

Almeda Abazi është modelja e njohur shqiptare dhe që pas zgjedhjes Miss Albania, vazhdoi karrierën në Turqi.

Para pak vitesh ajo u martua me aktorin e njohur turk, Tolgahan Saisman dhe tani ata janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë, përcjell ORAinfo.

Almeda kohë pas kohe kthehet në Shqipëri dhe nuk heziton të na tregojë sa shumë gëzohet kur vjen.

E sot, ajo ka postuar foto për të na treguar se ka ardhur në Tiranë dhe ka shkuar në shtëpinë e gjyshit për t’ia bërë surprizë./ORAinfo/

Komento: