Almeda me barkun e fryrë, vishet me ngjyrat e flamurit shqiptar, kaq bukur po duket – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Almeda me barkun e fryrë, vishet me ngjyrat e flamurit shqiptar, kaq bukur po duket

12:00 | 10 Shkurt 2019

Almeda Abazi tani po i shijon muajt e fundit të shtatzënisë, edhe pse ka ndryshuar shumë në pamje.

Ajo dhe aktori i njohur Tolgahan Saisman, janë martuar para pak vitesh dhe ata tani janë në pritje për tu bërë prindër për herë të parë, shkruan ORAinfo.

Almeda është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në kohën e fundit.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur kuq e zi dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: