Almeda shtatzënë, ja me çka po e mban shpirtin

20:22 | 08 Janar 2019

Almeda Abazi këtë kohë po I shijon muajt e saj të fundit si shtatzëne, e që duket se po I shijon shumë.

Ajo dhe aktori i njohur turk Tolgahan Saisman janë martuar para pak vitesh dhe tani janë në prag për tu bërë prindër për herë të parë, përcjell ORAinfo.

Almeda në këta muaj është edhe shumë aktive në rrjete sociale, me pastime të ndryshme nga jeta e saj.

E sot, ajo ka postuar një video kun a ka treguar se me çka po ushqehet gjatë kësaj shtatzënie./ORAinfo/

Komento: