Almeda shtatzënë, por ja çfarë ka përgatitur për vete dhe burrin e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Almeda shtatzënë, por ja çfarë ka përgatitur për vete dhe burrin e saj

17:36 | 09 Shkurt 2019

U bë e njohur kur u shpall Miss Albania, tani Almeda Abazi është një ndër më të pëlqyerat e publikut.

Duket qenë e tillë edhe jeta e saj private është shumë e përfolur në media e në publik, përcjell ORAinfo.

Ajo u martua me aktorin e njohur turk Tolgahan Saisman dhe tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

E sot, Almeda dhe ‘Çënari’ kanë shkuar në pushim, e ajo ka përgatitur diçka për të ngrënë ajo dhe burri i saj./ORAinfo/

Komento: