Almeda takon shoqen në Tiranë, por shikoni çfarë surprize i bëri ajo – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Almeda takon shoqen në Tiranë, por shikoni çfarë surprize i bëri ajo

19:20 | 24 Janar 2019

Almeda Abazi është modelja e njohur shqiptare dhe që pas zgjedhjes Miss Albania, vazhdoi karrierën në Turqi.

Para pak vitesh ajo u martua me aktorin e njohur turk, Tolgahan Saisman dhe tani ata janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë, përcjell ORAinfo.

Almeda kohë pas kohe kthehet në Shqipëri dhe nuk heziton të na tregojë sa shumë gëzohet kur vjen.

E sot, ajo ka publikuar një foto nga Tirana ku shihet se ka dalë me shoqen e saj, e ajo i aka bërë dhuratë një zinxhir për dorë./ORAinfo/

Komento: