Almeda zbulon emrin e foshnjës, do të befasoheni me të – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Almeda zbulon emrin e foshnjës, do të befasoheni me të

23:01 | 11 Shkurt 2019

Almeda Abazi tani po i shijon muajt e fundit të shtatzënisë, edhe pse ka ndryshuar shumë në pamje.

Ajo dhe aktori i njohur Tolgahan Saisman, janë martuar para pak vitesh dhe ata tani janë në pritje për tu bërë prindër për herë të parë, shkruan ORAinfo.

Almeda është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në kohën e fundit.

E sot ajo ka zbuluar edhe emrin e foshnjës së saj.

Efehan, do të jetë emri i djalit të saj dhe të ‘Ҫënarit’./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!