Almedën e ka shëndoshur shumë shtatzënia, publikon foton më të ëmbël në krahë të burrit

15:57 | 24 Shkurt 2019

Almeda Abazi u bë fillimisht e njohur për medait dhe publikun si modele që ndonëse në moshë të re arriti sukses të madh.

Ajo vazhdoi karrierën në Turqi, ku pati të njëjtin sukses që kishte në Shqipëri, përcjell ORAinfo.

Almeda u bë edhe më e njohur kur u martua me aktorin Tolgahan Saisman para pak vitesh.

Tani, ata janë në prag për t’u bërë prindër për here të parë dhe Almeda duket se është shëndoshur shumë gjatë kësaj kohe, e këtë e ka dëshmuar edhe më shumë me foton që e ka postuar sot./ORAinfo/

Komento: