Almedës i gatuan motra ëmbëlsirë, shikoni reagimin e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Almedës i gatuan motra ëmbëlsirë, shikoni reagimin e saj

23:30 | 06 Shkurt 2019

Almeda Abazi është një ndër modelet shqiptare më të njohura, e që karrierën më pas e vazhdoi në Turqi.

Para pak vitesh ajo u martua me aktorin e njohur turk, Tolgahan Saisman dhe tani ata janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë, përcjell ORAinfo.

Gjatë kësaj kohe Almeda është tejet aktive në rrjete sociale, dhe pothuajse çdo ditë publikon foto të ndryshme të jetës së saj.

E sot, ajo ka skuar tek nëna e saj për vizitë, e motra i ka gatuar ëmbëlsirë, e kjo gjë e ka gëzuar shumë Almedën./ORAinfo/

Komento: