Andrra bëhet prapë nuse, vesh vellon më ‘madhështore’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Andrra bëhet prapë nuse, vesh vellon më ‘madhështore’

19:31 | 08 Janar 2019

Andrra Destani është bashkëshortja e këngëtarit të njohur shqiptar, Sinan Hoxhës.

Ata u martuan para pak vitesh dhe dasma e tyre madhështore bëri bujë të madhe në publik e në media, përcjell ORAInfo.

Andrra tani është shumë aktive në biznesin e saj, dyqanin me veshje elegante për femra ‘Andrra couture’.

E meqë është shumë aktive në rrjete sociale, ajo sot ka postuar një foto në Instastory ku shihet se ka veshur në vello madhështore që duket edhe më
bukur se san ë dasëm./ORAinfo.

Komento: