Andrra vishet krejt zi, por vëmendjen e tërheq fustani i varur në muri!

21:52 | 10 Janar 2019

Andrra Destani është tashmë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo u bë e njohur si nusja e Sinan Hoxhës, e tashmë ka shumë fansa, shkruan ORAinfo.

Bukuroshja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme e të shumta.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur krejt zi, duke u shfaqur super joshëse.

Por vëmendjen e merr velloja e saj e varur në muri. /ORAinfo/

Komento: