Anita me kompletet më të bukura del në emisionin, por flokët marrin vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Anita me kompletet më të bukura del në emisionin, por flokët marrin vëmendjen

21:31 | 14 Mars 2019

Anita Haradinaj është gruaja e Kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinajt.

Ajo është e njohur për publikun edhe si një moderatore me shumë vite përvojë pune, shkruan ORAinfo.

Anita është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka qenë pjesë e një emisioni ku shihet se është veshur mjaftë bukur.

Por, si gjithmonë flokët i ka lënë të drejta pa ndonjë rregullim të veҫantë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!