Ardhja e Rebic, kështu po e ndërton fazën e sulmit Giampaolo – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ardhja e Rebic, kështu po e ndërton fazën e sulmit Giampaolo

15:45 | 20 Shtator 2019

Ante Rebic u bë lojtar i Milanit në fund të tregut të transferimeve të verës.

E Marko Giampaolo është duke ndertuar fazën e sulmit ku pjesë e tij do të jetë Rebic, Piatek dhe Suso.

Tuttosport raporton se Giampaolo ka qenë duke punuar një front të ri të sulmit, me Ante Rebic dhe Krzysztof Piatek të ndihmuar nga Suso.

Të njëjtat raporte sugjerojnë se në seancën stërvitore, Giampaolo i dha Rafael Leao një rol alternative me Ante Rebic.
Mbetet të shihet sa do të funksionoj kjo taktikë e Giampaolos. /ORAinfo/

Komento: