Argjentina Ramosaj del me burrin, e gjithë vëmendja shkon te djali i tyre

12:12 | 23 Janar 2019

Këngëtarja e njohur Argjentina Ramosaj , përveç zërit të saj ajo komentohet mjaft shumë edhe për stilin e saj të veçantë.

Argjentina është e martuar dhe nga martesa e saj ka një djalë.

Për momentin ajo është duke shijuar disa ditë të mira me familjen e saj, shkruan ORAinfo.

Ajo është mjaft aktive edhe në rrjete sociale ku publikon foto nga më të ndryshmet.

Së fundi ajo ka publikuar disa foto me burrin dhe djalin e saj ku shihet që janë shumë të lumtur dhe po e shijojnë këto ditë dimri. /ORAinfo/

Komento: