Ariana del me Ermalin, kaq bukur janë kombinuar në veshje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ariana del me Ermalin, kaq bukur janë kombinuar në veshje

11:23 | 11 Janar 2019

Ermal Fejzullahu dhe gruaja e tij Ariana janë dy prej personazheve më kë komentuara nga publiku.

Ata janë martuar para disa vitesh dhe janë prindër të tre fëmijëve, përcjell ORAinfo.

Edhe pse u bë e njohur si gruaja e Ermalit, Ariana famën më të madhe po e arrin tani me paraqitjet e saj elegante dhe plot stil.

Ata sot kanë dalë së bashku dhe Ariana është përkujdesur të bëjë foto nën shoqërinë e burri të saj. E vëmendjen e ka tërhequr veshja e tyre plotë klasë. /ORAinfo/

Komento: